Estetinė odontologijaESTETINIS PLOMBAVIMAS

  Estetinis plombavimas - tai labiausiai danties audinį ir dantenas tausojantis restauracijos metodas, kurio pagalba panaikinami tarpai ir/ar susigrūdimai tarp dantų, „tiesinama“ dantų padėtis, keičiama dantų forma ir/ar spalva, atstatomi nudilę, nuskilę ar kitaip traumuoti dantys. Svarbiausia - dantų funkcijos burnoje atstatymas, užtikrinant jų tvirtumą, atsparumą bei suderinamumą su supančia gleivine.

  Prieš estetinį plombavimą rekomenduojama profesionalios burnos higienos procedūra, o taip pat dantų balinimo procedūra. Balinimas leidžia pašviesinti natūralių dantų spalvą ir pasirinkti šviesesnes plombavimo medžiagų spalvas. Po estetinio plombavimo balinimo procedūros nerekomenduojamos, nes plombinės medžiagos neturi savybės balti.

  Dirbame su sertifikuotomis medžiagomis ir esame užtikrinti atliekamų paslaugų kokybe, todėl estetinėms rekonstrukcijoms yra teikiama 12 mėn. garantija!

  Mūsų klinikose estetinio plombavimo procedūrą atlieka gyd. Sigita Morkuvienė, turinti ilgametę estetinio plombavimo patirtį ir nuolat besitobulinanti šioje srityje. Gyd. Sigita Morkuvienė yra AACD (Amerikos Kosmetinės Odontologijos Akademijos) narė (nuo 2006 m.), ESCD (Europos Kosmetinės Odontologijos Asociacijos) narė (nuo 2005 m.), o taip pat yra įvertinta pacientų iš daugelio Lietuvos miestų bei kitų pasaulio šalių.

***

Konsultacija - nemokama, jei pacientas atlieka restauracijos procedūrą mūsų klinikoje

Dėl tikslesnio gydymo plano sudarymo ir kainos paskaičiavimo rašykite pastas@prodentas.lt arba registruokitės konsultacijai klinikoje tel. (+370 37) 378379 arba +370 620 87766

  

COMPONEER - nauja kryptis estetinėje odontologijoje 

Tiesioginės kompozito laminatės Componeer – tai polimerizuotos ir iš nano-hibridinio kompozito iš anksto pagamintos ypatingai plonos plokštelės. Šis metodas yra tarpinis variantas tarp estetinio plombavimo ir laboratorijose gaminamų veneringų (laminačių).

Šio metodo privalumai:

• Puikus kainos ir kokybės santykis

• Tausoja danties audinius

• Yra patvarus ir natūraliai atrodantis

• Užtenka vieno vizito

Išsamesnę informaciją rasite oficialiame internetiniame COMPONEER puslapyje.

***

Konsultacija - nemokama, jei pacientas atlieka restauracijos procedūrą mūsų klinikoje

 

ESTETINIS PROTEZAVIMAS

Viena iš alternatyvų estetiniam plombavimui yra estetinis protezavimas porceliano laminatėmis su stiklo užpildu arba grynasis porcelianas cirkonio oksido arba aliuminio oksido pagrindu.

***

Konsultacija - nemokama, jei pacientas atlieka restauracijos procedūrą mūsų klinikoje

Išsamiai informacijai prašome skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (8-37) 378 379

Jotvingių g. 13, (8-37) 377 778

Šilainiai, Kaunas